EnglishPolishRussian

Modernizacja Podstacji Trakcyjnej Małkinia

Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. na zamówienie PKPE Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wzorowo zrealizowało projekt pn.

Wykonanie prac budowlano-montażowych związanych z budową/modernizacją podstacji trakcyjnej PT Małkinia, o którym pisaliśmy jakiś czas temu. Tym razem zapraszam do obejrzenia końcowego efektu.

W zakres robót weszły m.in.

Ułożenie linii kablowych zasilaczy 3 kV DC, kabli powrotnych i kabli sterowania odłącznikami sieci trakcyjnej na terenie podstacji trakcyjnej Małkinia, dostawa i montaż szafy do podłączenia światłowodu wraz z ułożeniem rur na terenie podstacji do wprowadzenia światłowodu, wykonanie zjazdu na drogę publiczną.

Część Elektroenergetyczna: rozdzielnia 15 kV, projekt elektryczny rozdzielnicy, nastawy zabezpieczeń, rozdzielnice i urządzenia potrzeb własnych, stanowiska transformatorów potrzeb własnych, szafka lokalnego sterowania odłącznikami, instalacja uziemiająca i odgromowa, instalacje elektryczne, instalacje sygnalizacji włamania, pożaru i monitoringu

Część Liniowa: linie zasilające 15kV, zasilacze trakcyjne, kable powrotne i sterowania odłącznikami, przebudowa linii kablowych.

Część Budowlano-instalacyjna: budynek podstacji trakcyjnej, konstrukcje żelbetowe, konstrukcje stalowe, ogrzewanie i wentylacja, instalacje wewnętrzne i zewnętrzne wodkan, drogi, place i chodniki, ogrodzenie terenu.

Część Teletechnicznatransmisja danych, szafka komunikacyjna podstacji, dokumentacja informatyczna, zestawienie sygnałów na magistrali CANBUS, tabele poleceń, meldunków i pomiarów do NC, przyłącze teletechniczne.

Regulamin plików cookies i polityka prywatności