EnglishPolishRussian

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE


Daje zatrudnienie ponad 200-tu wykwalifikowanym pracownikom personelu stałego, a dodatkowo także osobom zatrudnianym podczas realizacji kontraktów.

 

Pracownicy EL-IN-u biorą udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, a system motywacyjny zapewnia maksymalną mobilizację w osiąganiu wyznaczonych celów.

 

Kadrę firmy stanowią pracownicy z bogatym doświadczeniem, którzy gwarantują wysoką jakość świadczonych usług, a jednocześnie są wychowawcami dla energicznego i kreatywnego personelu z krótszym stażem.

 

EL-IN posiada rozbudowany i zaawansowany technologicznie park maszynowy i transportowy składający się w sumie z ponad 120 różnych jednostek sprzętowych.

 

W zasobach przedsiębiorstwa znajdują się ciężkie maszyny do budowy szlaków kolejowych i budownictwa energetycznego. Są to pojazdy szynowe, dźwigi, koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, walce, spychacze, platformy robocze i podnośniki oraz rozbudowana flota transportowa tj. ciągniki siodłowe, naczepy, wywrotki, wozidła, jak również pojazdy dla brygad wykonawczych i samochody osobowe dla kadry menadżerskiej.

 

EL-IN to także ponad 140 mln przychodu rocznego i 6 spółek powiązanych kapitałowo, ok. 5000 m2 powierzchni biurowych i magazynów oraz 7 ha działek.

 

Wysiłek włożony w wychowanie dzieci i przekazane przez ojca wartości, zaowocowały zbudowaniem zespołu odnoszącego sukcesy w działalności biznesowej.

ZARZĄD PRZEDSIEBIORSTWA EL-IN SP. Z O. O.

Prezes zarządu

JAN WACH

Członek zarządu

DARIUSZ WACH

Członek zarządu

TOMASZ WACH

Członek zarządu

AGNIESZKA KOWALCZYK

Członek Zarządu

PAWEŁ KAPUSTA

Regulamin plików cookies i polityka prywatności