EnglishPolishRussian

KLUCZOWE DZIAŁANIA I CELE

Głównym przedmiotem działalności Przedsiębiorstwa EL-IN Sp. z o.o. jest realizacja inwestycji z zakresu budownictwa energetycznego, kolejowego, infrastrukturalnego.

Celem Firmy jest wypracowanie i utrzymanie wiodącej pozycji na rynku krajowym oraz zdobycie ugruntowanej pozycji na rynkach zagranicznych.

>

O nas

EL-IN to przedsiębiorstwo należące do grona liderów działających na rynku robót energetycznych, kolejowych i budowlanych oferujące najwyższą jakość usług.

 

Inwestycje wykonywane są w oparciu o najnowsze technologie i materiały spełniające wysokie wymagania klientów.

 

EL-IN to spółka zdolna zarządzać wielobranżowymi kontraktami, pracująca w każdych warunkach. Potencjał sprzętowy i dobra organizacja realizowanych przedsięwzięć zapewnia, że projekty wykonywane są w ustalonych terminach.

>

HISTORIA POWSTANIA ZAKŁADU

W 1989 roku w Polsce ma miejsce transformacja ustrojowa, a małe przedsiębiorstwa, które znalazły się na wolnym rynku otrzymują możliwość rywalizacji i rozwoju. Swoją szansę wykorzystuje Jan Wach rozpoczynając realizację pierwszych dużych kontraktów, a stopniowo coraz większych zleceń...

>

POLITYKA FIRMY

Zadowolenie klientów z jakości świadczonych przez nas usług jest głównym kryterium oceny pracy Przedsiębiorstwa „EL-IN” Sp. z o.o. Strategią EL-IN Sp. z o.o. jest osiągnięcie celów  poprzez wykonywanie usług o wysokiej jakości, w konkurencyjnej cenie, a przede wszystkim zaspokajających potrzeby klientów. Kluczem do rozwoju przedsiębiorstwa jest ciągłe doskonalenie organizacji pracy firmy, zdobywanie kwalifikacji i nabywanie kompetencji pracowników, otwartość na najnowsze rozwiązania technologiczne, odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań i jasne wyznaczanie celów. Realizując działania pamiętamy o poszanowaniu naszych partnerów, klientów, środowiska. Firma włącza się w działania społeczne.

ROZPOCZNIJ KARIERĘ W EL-IN

Regulamin plików cookies i polityka prywatności