EnglishPolishRussian

NAJNOWSZE WYDARZENIA

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi aktualnościami.

DATA AKTUALNOŚCI
19 marca, 2020

Technik elektryk współpraca z ZSZ nr 2 w Skierniewicach

20 lutego, 2020

Praktykanci w EL-IN

10 stycznia, 2020

Rok 2019 był rokiem wielu wyzwań!

23 grudnia, 2019

Spotkanie wigilijne to firmowa tradycja!

18 października, 2019

Skierniewice Road Race edycja II

16 lipca, 2019

Bawili się w lesie! - impreza integracyjna 2019

6 lipca, 2018

EL-IN i ELIN GESLAN Sponsorami Głowno Gold Race

23 maja, 2018

EL-IN I ELIN GESLAN Sponsorami Skierniewice Road Race

23 lutego, 2018

Dołącz do zespołu Przedsiębiorstwa EL-IN Sp. z o.o. - Zapraszamy!

5 lipca, 2017

EL-IN na poligonie

26 czerwca, 2017

Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. Mecenasem Kultury 2017!

26 czerwca, 2017

Tradycyjne spotkanie integracyjne już za nami!

3 kwietnia, 2017

70 lat Jana Wacha

20 lutego, 2017

EL-IN Honorowym Ambasadorem Miasta Skierniewice

12 grudnia, 2016

EL-IN ponownie wśród największych!

11 listopada, 2015

Lista 2000

25 sierpnia, 2015

Zarząd EL-IN po wstępnych rozmowach o inwestycjach w Egipcie

20 lipca, 2015

Integracja 2015

14 lipca, 2015

Goście z Angolii

4 marca, 2015

70 lat „Mechanika”

11 LUTY, 2015

Sportowe wariacje - stowarzyszenie silnych ludzi

19 marca, 2020

Technik elektryk współpraca z ZSZ nr 2 w Skierniewicach

„Kształcenie w kierunku technik elektryk daje możliwość szeregu różnorodnych zajęć zawodowych, praktyk i stażów. Poznawanie tajników zawodu już podczas nauki w technikum, przyglądanie się pracy wykwalifikowanych elektryków oraz specjalne kursy zawodowe sprawiają, że po ukończeniu szkoły łatwiej jest znaleźć pracę w tym zawodzie”. Niezmiennie od lat Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o.  wspiera kształcenie młodych specjalistów w naszej branży. Cieszymy się, że możemy współpracować z jedną z najstarszych szkół w naszym regionie, z bogatymi tradycjami i wieloma sukcesami w procesie edukacyjnym. Chcemy wspierać nie tylko uczniów, ale i absolwentów „Mechanika”, dlatego zapraszamy do Przedsiębiorstwa EL-IN Sp z o.o. w Skierniewicach!

20 lutego, 2020

Praktykanci w EL-IN

Od kilku lat Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. współpracuje z Zespołem Szkół Zawodowych numer 2 w Skierniewicach. Współpraca koncentruje się głównie na wspieraniu szkoły w procesie edukacyjnym, a szczególnie w kształceniu uczniów w kierunku zawodu elektryka. Młodzi adepci sztuki ujarzmiania energii elektrycznej zdobywają doświadczenie obserwując zespół specjalistów naszej firmy w ich codziennych działaniach, a często włączają się w realizację poszczególnych inwestycji w możliwie najszerszym zakresie. Zarząd firmy jest dumny z tej współpracy i otwarty na inne projekty mające na celu edukacje przyszłych specjalistów energetyki czy budownictwa kolejowego.

10 stycznia, 2020

Rok 2019 był rokiem wielu wyzwań!

Rok 2019 pełen wyzwań już za nami. Patrzymy wstecz tylko po to, aby wyciągać wnioski i się uczyć, całą energię poświęcamy przyszłości i rozwojowi firmy. Jednak dziś krótkie spojrzenie na to co już było i co pozwoliło na rozwój naszego przedsiębiorstwa. Wśród robót energetycznych, elektroenergetycznych, budownictwa kubaturowego, deweloperskiego czy budowania szlaków kolejowych, peronów jedną z ciekawszych inwestycji była ta prezentowana poniżej na krótkim filmie. Inwestycja realizowana przez cały 2019 rok, warta kilkadziesiąt milionów złotych i wykorzystująca nowatorską metodę instalacji kabli elektroenergetycznych średnich i wysokich napięć to jedna z prac, z której jesteśmy wyjątkowo dumni i na którą warto spojrzeć jeszcze raz. Dziękujemy za zaufanie! 

23 grudnia, 2019

Spotkanie wigilijne to firmowa tradycja!

Drodzy pracownicy, współpracownicy i przyjaciele…. Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych miłością i radością, niosących spokój i odpoczynek, Nowego roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia – tego życzę Państwu odkąd pamiętam (….) dla mnie osobiście najlepsze życzenia to takie, które płyną prosto z serca. Nadchodząca wigilia to nie tylko okres radości, ale także okres zadumy nad tym co minęło i nad tym co nas czeka. Warto by nie tylko Święta, ale także cały rok upływał nam w spokoju serca i harmonii, by nie zabrakło nam ciepła drugiej osoby, a każdy dzień był warty powtórzenia(…) Te życzenia złożone przez Prezesa Jana Wacha w imieniu całego zarządu Przedsiębiorstwa EL-IN Sp. z o.o. rozpoczęły spotkanie wigilijne, które jak firmowa tradycja nakazuje wypełnione było życzeniami, łamaniem się opłatkiem i wigilijną wieczerzą.

(…)by dobro narodzone w Betlejem mogło zagościć w naszych sercach i było obecne przez cały 2020 rok. Dzielmy się nim w dostatku i niedostatku z bliskimi, rodziną, sąsiadami i osobami spotykanymi na co dzień- kontynuował prezes, po czym nastąpiło łamanie się opłatkiem, kosztowanie wigilijnych potraw i rozmowy o tym co mija i o tym co nadchodzi.

Dziękujemy, Wesołych Świąt!

18 października, 2019

Skierniewice Road Race edycja II

„Weź udział w kolarskim wyzwaniu Cezarego Zamany. Zmierz się z trzema szosowymi dyscyplinami w ciągu dwóch dni i udowodnij, że zasługujesz na skierniewickie Trzy Lilie. Pokaż siłę podczas indywidualnej jazdy na czas, wykaż się nieustępliwością podczas miejskiego kryterium i finiszuj jako pierwszy w wyścigu ze startu wspólnego”- tak portal roadtour.pl zachęcał do wzięcia udziału w Skierniewice Road Race, który odbył się 28 września 2019 roku.

Silna ekipa kolarzy z całego kraju ścigała się o miano najlepszych i wieniec z Trzech lilii. Specjaliści branży kolarskiej twierdzą, że trasy mimo, że trudne technicznie były również ciekawe, organizacja dobra, a zainteresowanie imprezą wzrastające. Cieszy nas to bardzo, ponieważ nagrody finansowe dla zwycięzców kategorii Pro i 1/2 Pro w klasyfikacji generalnej zapewniła firma Elin-Geslan www.egdevelopment.pl . Sponsorem imprezy był również EL-IN Sp. z o.o.

Zapraszamy w przyszłym roku do udziału w kolejnej edycji. Nas na pewno nie zabraknie. 

Fotografia Zbigniew Kowalski.

16 lipca, 2019

Bawili się w lesie! - impreza integracyjna 2019

Tradycyjnie, jednak inaczej niż w latach ubiegłych, bo w wyjątkowych okolicznościach przyrody Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. zaprosiło pracowników wraz z rodzinami, partnerów biznesowych i przyjaciół na wielką imprezę integracyjną w ośrodku Osada Chlebacz w Budach Grabskich. 13 lipca 2019 kilka minut po godzinie 16 spadł deszcz, który był jedynie tłem do rozpoczynającej spotkanie przemowy prezesa Jana Wacha. Prezes chmury przegonił, dzięki czemu uczestnicy imprezy tłumnie ruszyli na zjeżdżalnie, tory przeszkód, trampoliny, kosmiczne kapsuły, kręcić balony, malować indiańskie barwy i podbijać parkiet przy skocznej muzyce. Najodważniejsi łapali pingwina oraz pokonywali niebezpieczne przeszkody niczym sir Lancelot w filmie „Rycerz króla Artura”. Uginające się pod ciężarem pysznych dań stoły oraz parkiet i okoliczna zwierzyna przetrwali oblężenie, które zakończyło się dopiero późno w nocy. Dziękujemy Wam drodzy goście, że byliście z nami i w tym roku. Trzymamy kciuki za dobrą zabawę i powodzenie w następnym. Udanych wakacji i do zobaczenia!

6 lipca, 2018

EL-IN i ELIN GESLAN Sponsorami Głowno Gold Race

Budujemy relacje, dzielimy się energią. Od przeszło 40 lat kierujemy się tą myślą w relacjach biznesowych, społecznych, rodzinnych. Budujemy linie energetyczne, szlaki kolejowe, budowle kubaturowe, ale przede wszystkim budujemy dobre relacje z partnerami, a z jeszcze większą przyjemnością dzielimy się naszymi sukcesami i wpieramy wspaniałych ludzi ich działalność i i idee. Dobra energia zawsze do nas wraca. Tym razem Przedsiębiorstwo EL-IN i ELIN GESLAN miało przyjemność sponsorować Głowno Gold Race.

Poniżej krótki reportaż fotograficzny i wpis jednego z uczestników oddający klimat imprezy. Zespół spółek EL-IN podczas imprezy dumnie reprezentował prezes firmy EL-IN Geslan budującej osiedle mieszkalne nad Zalewem w Skierniewicach Pan Marcin Filipek.

„…..Po rodzinnym grilowaniu nie czułem się najlepiej. Dodatkowo gorąco jak w piekle. Wilgotność powietrza też robiła robotę. 
Jakoś się przeleciało choć nie powiem liczyłem na lepszy wynik, ale jak to mówią nie samym rowerem człowiek żyje :)….”   

23 maja, 2018

EL-IN I ELIN GESLAN Sponsorami Skierniewice Road Race

Skierniewice Road Race to bez wątpienia najmocniejsze otwarcie kolarskiego sezonu dla amatorów. Potężny ładunek sportowych emocji. W ciągu dwóch dni kolarze zmierzyli się z trzema wyzwaniami: indywidualną jazdą na czas, klasycznym wyścigiem ze startu wspólnego i wreszcie ulicznym kryterium. Przy układaniu tak ambitnego programu, Cezary Zamana chciał, by zawodnicy – wzorem wielkiego Eddy’ego Mercksa, z łatwością wygrywającego w każdych warunkach – mogli wykazać się kolarską wszechstronnością.

Tym razem umiejętnościami kolarskimi wykazał się również prezes ELIN Geslan Marcin Filipek, który tego dnia wyjątkowo nie nadzorował budowy osiedla przy ul. Strobowskiej i wziął udział w wyścigu.

Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. oraz ELIN Geslan nie pierwszy raz wsparli finansowo inicjatywę sportową. W firmie od lat nie zapominamy o myśli przewodniej naszego przedsiębiorstwa „Budujemy relacje, dzielimy się energią”.

23 lutego, 2018

Dołącz do zespołu Przedsiębiorstwa EL-IN Sp. z o.o. - Zapraszamy!

Fundamentem działania naszej firmy jest sprawny zespół. Aby wzmacniać ten fundament poszukujemy osób zdeterminowanych do osiągania celów, wpisujących się w politykę i charakter  Przedsiębiorstwa „EL-IN” Sp. z o.o.

Firma zatrudnia ponad 200 wykwalifikowanych pracowników personelu stałego na bardzo zróżnicowanych stanowiskach

Pracownicy ELIN-u biorą udział w szkoleniach podwyższających kwalifikacje, a różnorodność realizowanych kontraktów wymaga, a jednocześnie zapewnia rozwój naszego personelu.

Kadrę firmy stanowią pracownicy z bogatym doświadczeniem, którzy gwarantują wysoką jakość świadczonych usług, a jednocześnie są wychowawcami dla energicznego i kreatywnego personelu z krótszym stażem. Dlatego

niezależnie od tego czy jesteś dopiero na początku swojej kariery, czy jesteś już doświadczonym specjalistą, w naszych spółkach (polskich i zagranicznych) możesz znaleźć wiele interesujących ofert pracy.

Obecnie do współpracy zapraszamy przede wszystkim:

  • kierowców samochodów (prawo jazy kat. C)
  • elektromonterów
  • energetyków Wysokich Napięć
  • operatorów koparek i koparkoładowarek

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na jednym z ww. stanowisk lub nie masz jeszcze wszystkich kwalifikacji, ale chcesz się rozwijać w branży energetycznej, budowlanej, kolejowej zapraszamy Cię do składania CV oraz na spotkanie do siedziby naszej firmy przy ul. Kościuszki 8 w Skierniewicach. Do zobaczenia!

5 lipca, 2017

EL-IN na poligonie

Przedstawiciele Przedsiębiorstwa EL-IN Sp. z o.o. zostali zaproszeni do współpracy ze Stowarzyszeniem Polskich Artylerzystów. Zapoznanie odbyło się na poligonie wojskowym w Toruniu, gdzie prezes Jan Wach oraz Tomasz Wach i Dariusz Wach, członkowie zarządu udział wzięli w manewrach i szkoleniu strzelań artyleryjskich na dowód czego po wcześniejszym symbolicznym pasowaniu

Jan Wach otrzymał dyplom honorowego artylerzysty.

26 czerwca, 2017

Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. Mecenasem Kultury 2017!

23 czerwca 2017 w kinoteatrze Polonez w Skierniewicach odbyła się uroczysta gala „Człowiek w Centrum Kultury” organizowana przez Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.

Podczas uroczystości wyróżnieni i uhonorowani zostali sponsorzy, wolontariusze, pracownicy oraz uczestnicy wydarzeń kulturalnych miasta Skierniewice.

Wśród wyróżnionych znalazł się Jan Wach- prezes Przedsiębiorstwa EL-IN Sp. z o.o., w którego imieniu członek zarządu Tomasz Wach odebrał wyrazy uznania za wspieranie działalności kulturalnej Miasta Skierniewice.

Podczas uroczystości wystąpiła Skierniewicka Orkiestra Dęta grając KONCERT wypełniony pięknymi aranżacjami, zaprezentowany został film promocyjny o tym jak kształtuje się człowiek w centrum kultury, omówiona została działalność Centrum Kultury i Sztuki.

To dla nas zaszczyt, że możemy przyczynić się do rozwoju kultury w naszym mieście. Dziękujemy za wyróżnienie.

26 czerwca, 2017

Tradycyjne spotkanie integracyjne już za nami!

Raz w roku, tradycyjnie w okolicach długiego weekendu czerwcowego, pracownicy, partnerzy i przyjaciele naszej firmy spotykają się, aby w radosnej atmosferze poznać się bliżej, podziękować sobie za wzajemne codzienne wsparcie i współpracę, a przede wszystkim odpocząć.

Impreza integracyjna Przedsiębiorstwa EL-IN zgromadziła całe rodziny- rodziców przy stołach i na parkiecie, dzieci w ogrodzie i salach zabaw z animatorami….no, czasem na odwrót. Dmuchane zjeżdżalnie, teatrzyk, malowanie twarzy, foto budka,trampoliny, taneczna muzyka, suto zastawione stoły, a dalej pokazy barmańskie spowodowały, że każdy znalazł coś dla siebie. 

Wyraźnie dało się zauważyć, że wszyscy obecni wzięli sobie do serca życzenia dobrej zabawy prezesa Jana Wacha, który po gospodarsku przywitał zgromadzonych kilkoma słowami od serca. 

„Kochani Moi Goście, Na początku naszego spotkania chciałbym powitać bardzo serdecznie księdza dziekana Jana Pietrzyka, władze samorządowe na czele z Wójtem Gminy Maków Jerzym Stankiewiczem, panią dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Skierniewicach Marię John, prezesa Stowarzyszenia Seniora w Makowie pana Eugeniusza Kossona. Witam współpracowników naszej firmy, naszych serdecznych przyjaciół jak i obecnych pracowników firmy EL-IN.

   Ciesząc się Waszą obecnością, moi mili Goście, chciałbym przypomnieć Wam pewną wypowiedź Napoleona, która jest mi szczególnie bliska: Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.

Wizja, ona potrafi wywołać krwawe rewolucje ale także zainspirować do lotu na księżyc. Zmusza do wysiłku, kiedy wydaje się, że na powodzenie nie ma już szans, motywuje do walki, staje się celem w życiu. Często w praktyce aby przekazać ją wiarygodnie innym, potrzebujemy osób, które własnym życiem udowodniły, że warto stawiać sobie ambitne cele, osób które mimo przeciwności losu potrafiły wytrwać stając się przykładem dla innych. Może to Was zaskoczy, ale dla mnie takimi osobami są wszyscy pracownicy firmy Elin… moi pracownicy… bez wyjątku…

   W życiu każdej organizacji jest wiele sytuacji, w których pracownicy mogą się czuć jak w środku pożaru. Dynamiczne warunki, zmieniające się priorytety to przecież codzienność. Dziękuję Wam moi kochani nieugięci pracownicy za wytrwałość, rzetelność, dyspozycyjność. Bez Was  EL-IN nie byłby  taki sam… Bo zrozumieć życie można tylko wstecz, ale żyć trzeba do przodu!

   Na koniec moich kilku słów do Państwa, chciałbym przypomnieć, iż nasza firma jest w tym roku Honorowym Ambasadorem Miasta Skierniewice – pamiętając o tym zaszczytnym wyróżnieniu, nośmy ten tytuł godnie… wszyscy razem!

   Wznosząc symboliczny toast oraz życząc wszystkim smacznego zapraszam do konsumpcji i dobrej zabawy!”

I tak też się stało. To był dobry wieczór i dobra zabawa. Dziękujemy!

3 kwietnia, 2017

70 lat Jana Wacha

Świetnie jest pracować dla kogoś kto zna sekret bycia dobrym managerem. Dobry szef to taki, który szanuje swoich pracowników, jest otwarty na ich sugestie oraz inspiruje do działania. Sprawia, że praca nie kojarzy się tylko i wyłącznie z obowiązkiem. Za te i wiele innych cech prawdziwego lidera, a przede wszystkim wspaniałego człowieka 27 marca 2017 roku Jana Wacha docenił zespół Przedsiębiorstwa EL-IN. Okazja była nie byle jaka, w tym dniu Pan Jan obchodził swoje 70-te urodziny! Nie sposób nie zauważyć, że ponad czterdzieści z tych lat prezes spędził budując naszą firmę. Panie Janie,  życzymy bezproblemowych początków i szczęśliwych zakończeń wszelkich inicjatyw, których będzie się Pan podejmował, zadowolenia z życia i pracowników, uczciwych wspólników i oczywiście zdrowia, aby mógł Pan dalej rozwijać EL-IN. Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin!

20 lutego, 2017

EL-IN Honorowym Ambasadorem Miasta Skierniewice

19 lutego podczas uroczystości z okazji 560-lecia nadania praw miejskich Skierniewicom uhonorowani zostali działacze społeczni, zasłużeni dla miasta skierniewiczanie, przedsiębiorcy oraz osoby i podmioty prawne promujące miasto Skierniewice poza jego granicami. Wśród laureatów znalazło się Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. Pan Jan Wach-prezes spółki oraz zarząd zostali wyróżnieni tytułem Honorowy Ambasador Miasta Skierniewice.

W materiale prezentującym firmę EL-IN możemy usłyszeć o działaniach przedsiębiorstwa, które doceniła i nagrodziła kapituła.

Jan Wach swoją działalność zawodową rozpoczął w roku 1974. Od tego czasu poprzez swoją pracę i osiągnięcia osobiste wpływa na wizerunek miasta Skierniewice, przyczyniając się do jego promocji w kraju i poza jego granicami.

Jan Wach jest prezesem Przedsiębiorstwa EL-IN Sp. z o.o., firmy należącej do grona krajowych liderów działających na rynku robót energetycznych, kolejowych i budowlanych. W roku 2014 firma obchodziła jubileusz 40-lecia działalności, a przez ostatnie lata notuje szybki rozwój. W roku 2015 firma znalazła się na 1712, a w roku 2016 na 1280 pozycji w rankingu 2000 Największych firm w Polsce wg redakcji Rzeczypospolitej.

Jan Wach zarządzając firmą prowadzi działania na terenie całego kraju oraz za granicą, jednocześnie za każdym razem podkreślając miejsce pochodzenia firmy EL-IN oraz promując Skierniewice jako miejsce sprzyjające handlowi, inwestycjom, prowadzeniu biznesu. Wielokrotnie prowadzi działania i rozmowy zmierzające do pozyskania kapitału oraz inwestorów Polskich i zagranicznych do prowadzenia działalności w mieście Skierniewice traktując szansę na rozwój miasta jak swoją własną.

Przedsiębiorstwo EL-IN prowadzi działalność na terenie całej Polski, ale również daleko poza jej granicami. Posiada spółki córki w Kazachstanie, Czechach i Ukrainie. O dobrej współpracy na tych rynkach może świadczyć fakt, że Jan Wach i firma EL-IN była zapraszana przez ambasadę na obchody związane z rocznicami powstania Republiki Kazachstanu oraz wielokrotnie gościła przedstawicieli kraju w mieście Skierniewice.

Spółka EL-IN prowadziła inwestycje również w Mongolii czy Turkmenistanie budując dobre relacje biznesowe, godnie reprezentując, a jednocześnie promując Polskę i Miasto Skierniewice. Członkowie zarządu oraz Jan Wach uczestniczyli również w misjach gospodarczych organizowanych przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Ministerstwo Gospodarki m.in. w Senegalu.

Do firmy wystosowane zostały zaproszenia od korpusu dyplomatycznego krajów takich jak Libia, Egipt, Kongo, Gabon z czego przedstawiciele firmy odwiedzili przedstawicieli biznesu w Libii, a dyplomaci i przedstawiciele biznesu pozostałych krajów goszczeni byli w siedzibie EL-IN w Skierniewicach, poznając samo miasto, jego historię, władze, mieszkańców czy potencjał gospodarczy.

Przez ponad 40 lat działalności firma EL-IN oraz jej prezes Jan Wach wypracowali doskonałe relacje biznesowe współpracując z największymi w branży elektroenergetycznej i kolejowej firmami z terenu całej Polski oraz europy. Równocześnie firma konsekwentnie promuje markę EL-IN zawsze nieodłącznie w zestawieniu ze swoim rodzinnym miastem Skierniewice.

Warto również zaznaczyć, że EL-IN nie zapomina o najbardziej potrzebujących, wpiera inicjatywy lokalne, stowarzyszenia, kluby, domy dziecka, wydarzenia sportowe i kulturalne. EL-IN również w tym znaczeniu w praktyce wciela w życie swoją maksymę „Budujemy relację. Dzielimy się energią”.

Działalność Jana Wacha doceniona została również przez niezależne organizacje, które nagrodziły solidność oraz odpowiedzialność Prezesa i jego firmy Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej(trzykrotnie), Diamentami Forbesa, Gazelami Biznesu, a za promocję przedsiębiorczości i wspieranie działań na rzecz gospodarki rynkowej statuetką Wokulski roku miasta Skierniewice.

We wszystkich działaniach Jan Wach identyfikuje się z Miastem Skierniewice oraz godnie je reprezentuje. Jesteśmy dumni i jeszcze bardziej zmotywowani do pracy na rzecz Skierniewic. Dziękujemy!

12 grudnia, 2016

EL-IN ponownie wśród największych!

Redakcja Rzeczpospolitej opublikowała 15 edycję Listy 2000 największych polskich firm. Ponownie, drugi rok z rzędu, tym razem na miejscu 1280 znalazło się Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. Warto zauważyć znaczący wzrost pozycji w rankingu, gdyż w roku 2015 firma EL-IN uplasowała się na miejscu 1712.

Redakcja „Rzeczpospolitej” publikując Listę 2000 chce dać czytelnikom w miarę pełną listę istotnych dla gospodarki firm. Jak powstała Lista?

Na podstawie informacji zebranych przez redakcję Rzeczpospolitej wysłano ankiety do ponad 6 tyś firm, które w 2015 roku osiągnęły co najmniej 100 mln przychodów. Na podstawie informacji o strukturze właścicielskiej firmy, eksporcie, zatrudnieniu, dynamice przychodów oraz na podstawie sprawozdania finansowego powstała Lista 2000 największych polskich firm. Redakcja korzystała również z informacji uzyskanych od wywiadowni gospodarczych, a jeśli zachodziła potrzeba raport weryfikował biegły rewident.

Wśród prezentowanych informacji znajdziemy również dane na temat zatrudnienia, wyniku netto i operacyjnego, inwestycji i innych.

Dziękujemy wszystkim za współpracę i wspólny sukces!

11 listopada, 2015

Lista 2000

Redakcja Rzeczpospolitej ogłosiła ranking 2000 największych polskich firm. Wśród nich na miejscu 1712 znalazło się Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o.

Jest to czternasta edycja Listy 2000 Polskich Przedsiębiorstw. Jak powstała Lista?

Na podstawie informacji zebranych przez redakcję Rzeczpospolitej wysłano ankiety do ponad 6 tyś firm, które w 2014 roku osiągnęły co najmniej 100 mln przychodów. Na podstawie informacji o strukturze właścicielskiej firmy, eksporcie, zatrudnieniu, dynamice przychodów oraz na podstawie sprawozdania finansowego powstała Lista 2000 największych polskich firm. Redakcja korzystała również z informacji uzyskanych od wywiadowni gospodarczych, a jeśli zachodziła potrzeba raport weryfikował biegły rewident.

Czołówkę listy podobnie jak w ostatnich latach tworzą głównie państwowe molochy, najbardziej rentowne są zagraniczne spółki, a najszybciej rozwijają się firmy kontrolowane przez polski kapitał prywatny- a wśród nich nasz EL-IN.

Dziękujemy wszystkim dzięki, którym osiągnęliśmy tak duży sukces!

25 sierpnia, 2015

Zarząd EL-IN po wstępnych rozmowach o inwestycjach w Egipcie

W dniu 20 sierpnia 2015 członkowie zarządu Przedsiębiorstwa EL-IN Sp. z o.o. na czele z prezesem Janem Wachem spotkali się z przedstawicielami rządu Egiptu oraz przedstawicielami ambasady Egiptu w Polsce.

Spotkanie dotyczyło możliwości współpracy w zakresie budownictwa energetycznego i kolejowego na terenie Egiptu w związku z planowanymi w Egipcie ogromnymi inwestycjami w obu sektorach.

Na spotkaniu zaprezentowane zostały branże, w których specjalizuje się firma ELIN, mocne strony, doświadczenie oraz potencjał naszej firmy. EL-IN otrzymał zaproszenie do dalszych rozmów, współpracy oraz bliższego zapoznania się z inwestycjami planowanymi w Egipcie już na terytorium kraju.

20 lipca, 2015

Integracja 2015

Sto par, garniturów czar, różowe sukienki, kobiet pięknych wdzięki, kraty i krawaty, muszki oraz wróżki, sceny, mikrofony, Donowie i Dony.

Po roku całym wytężonej pracy zjechali się liczni zabawy maniacy. Panie w przepięknych kolorach-jak na Panie przystało, pudry, kredki,  szminki zauważyć się dało.

Panowie zaś silni na połysk wysoki wyczyścili buty, głowy i breloki.

Okazja nie częsta, bo tylko raz w roku, w takim towarzystwie przechylić dzban soku.

Najpierw Prezes Jan gości przywitał, nagrodził pracowników, o zdrowie się spytał; potem ksiądz- imiennik prezesa mikrofon wziął w rękę, poświęcił przybyłych i puścił piosenkę.

Kapela zagrała na start polo disco, dało się zatańczyć…a niemalże wszystko.

Jedli, pili i bawili, bardzo byli szczęśliwi i jak zawsze mili.

A w tym samym czasie, za oknem na łące spider-man i wróżki puszczali zające. Mieli wielu fanów i naśladowników, panom rosły skrzydła, nie szczędzono krzyków.

Tak się pobawili, że ich ranek zastał, soki się skończyły, więc imprezy basta.

Rok od dziś na zjazd poczekamy, wtedy na trawniku znowu czadu damy:)!

14 lipca, 2015

Goście z Angolii

W dniu 18 czerwca 2015 członkowie zarządu Przedsiębiorstwa EL-IN Sp. z o.o. na czele z prezesem Janem Wachem spotkali się z przedstawicielami sektora prywatnego oraz rządu Angolii.
Spotkanie dotyczyło możliwości współpracy w zakresie budownictwa energetycznego i kubaturowego na terenie Angolii oraz wymiany handlowej między krajami.
Na spotkaniu zaprezentowane zostały branże, w których specjalizuje się firma ELIN, przedstawione zostały oferty współpracy z obu stron oraz możliwości wykorzystania wspólnego potencjału.
W ocenie przedstawicieli Angolii oraz firmy ELIN spotkanie było obiecujące.

4 marca, 2015

70 lat „Mechanika”

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. chor. Józefa Paczkowskiego w Skierniewicach skończył 70 lat. Z tej okazji w piątek, 27 lutego odbyły się uroczyste obchody jubileuszu.

Obchody rozpoczęła msza św. w kościele św. Jakuba, podczas której poświęcono replikę sztandaru szkoły. Następnie na czele z pocztem sztandarowym i orkiestrą dętą uczestnicy przeszli ulicami miasta.
W części oficjalnej spotkania nie zabrakło podziękowań, wspomnień, występów utalentowanych artystycznie i sportowo uczniów. W obchodach wzięło udział kilkaset osób, wśród nich absolwenci, grono pedagogiczne, rodzina patrona szkoły oraz zaproszeni goście. Odsłonięto także pamiątkową płaskorzeźbę z popiersiem patrona chor. Józefa Paczkowskiego.

Podczas uroczystości nie zabrakło akcentu naszej firmy. Prezes Przedsiębiorstwa EL-IN Jan Wach miał zaszczyt wbić gwóźdź pamiątkowy w nowy sztandar „Mechanika”, a przy okazji wystąpienia poinformować zebranych o wspólnych planach ZSZ nr 2 i firmy EL-IN. Otóż kilka dni przed obchodami 70-lecia szkoły Pani dyrektor Maria John i prezes Jan Wach spotkali się, aby omówić możliwości organizowania praktyk i przyjmowania do pracy absolwentów „Mechanika”.

11 LUTY, 2015

Sportowe wariacje - stowarzyszenie silnych ludzi

Podziękowania od kulturystów dodały nam sił! My również dziękujemy, że mogliśmy podzielić się naszą energią!

Powodzenia w „Zasilaniu Skierniewic” !

„Serdecznie dziękujemy Przedsiębiorstwu EL-IN za przekazanie środków finansowych na cele statutowe Stowarzyszenia. Dzięki wsparciu i zaufaniu jakim obdarzyła Nas firma EL-IN wpisaliśmy Stowarzyszenie do Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Umożliwi to zawodnikom start w barwach miasta w którym żyją i z którym się utożsamiają. Od tej pory oficjalnie „ZASILAMY SKIERNIEWICE” i jesteśmy z tego ogromnie dumni !!!”(https://www.facebook.com/SportoweWariacje?notif_t=fbpage_fan_invite)

Regulamin plików cookies i polityka prywatności