O nas

Przewiń stronę do samego dołu i poznaj naszą historię


Trzy kluczowe specjalizacje

Budownictwo energetyczne

Szef działu: Tomasz Wach Członek zarządu i współwłaściciel firmy Odpowiedzialny za rozwój budownictwa energetycznego. Zobacz więcej

Budownictwo kolejowe

Szef działu: Jacek Łyżeń Członek zarządu i współwłaściciel firmy Odpowiedzialny za rozwój budownictwa kolejowego. Zobacz więcej

Budownictwo kubaturowe

Szef działu: Dariusz Wach Członek zarządu i współwłaściciel firmy Odpowiedzialny za inwestycje zagraniczne oraz nadzór nad spółkami. Zobacz więcej

Poznaj historię Przedsiębiorstwa EL-IN.


Kiedy w 1974 roku założyłem własną działalność gospodarczą moim marzeniem było zbudować firmę solidną, a przede wszystkim opartą o wartości ludzkie. Dziś po tylu latach działalności mogę stwierdzić, że osiągnąłem swój cel. Jestem dumny z tego, że w zarządzie zasiadają moje dzieci oraz z tego, że stworzyłem silny zespół, z którym na co dzień budujemy dobre imię firmy.

 

– Jan Wach (Prezes EL-IN)

Spółki powiązane kapitałowo oraz rynki zagraniczne


Realizacja wielu prestiżowych inwestycji, doświadczenie, potencjał kadrowy i kapitałowy spowodowały, że EL-IN rozpoczął działalność na rynkach zagranicznych oraz w kolejnych branżach.

 

Firma prowadzi działalność deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego oraz mieszkaniowo-usługowego. Realizowane…

Czytaj więcej…

Naszą pracę doceniają inni ludzie


EL-IN to przedsiębiorstwo należące do grona liderów działających na rynku robót energetycznych, kolejowych i budowlanych oferujące najwyższą jakość usług.

Inwestycje wykonywane są w oparciu o najnowsze technologie i materiały spełniające wysokie wymagania klientów.

EL-IN to spółka zdolna zarządzać wielobranżowymi kontraktami, pracująca w każdych warunkach. Potencjał sprzętowy i dobra organizacja realizowanych przedsięwzięć zapewnia, że projekty wykonywane są w ustalonych terminach.

Ostatnie lata to dynamiczny rozwój firmy. W tym czasie EL-IN wielokrotnie zwiększył zaplecze sprzętowe, magazynowe i ilość zatrudnianych, wysoce wyspecjalizowanych pracowników.

Spółka posiada duże możliwości przerobowe.

Daje zatrudnienie ponad 200-tu wykwalifikowanym pracownikom personelu stałego, a dodatkowo także osobom zatrudnianym podczas realizacji kontraktów.

Pracownicy EL-IN-u biorą udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, a system motywacyjny zapewnia maksymalną mobilizację w osiąganiu wyznaczonych celów.

Kadrę firmy stanowią pracownicy z bogatym doświadczeniem, którzy gwarantują wysoką jakość świadczonych usług, a jednocześnie są wychowawcami dla energicznego i kreatywnego personelu z krótszym stażem.

EL-IN Sp. z o.o. posiada rozbudowany i zaawansowany technologicznie park maszynowy i transportowy składający się w sumie z ponad 120 różnych jednostek sprzętowych.

W zasobach przedsiębiorstwa znajdują się ciężkie maszyny do budowy szlaków kolejowych i budownictwa energetycznego. Są to pojazdy szynowe, dźwigi, koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, walce, spychacze, platformy robocze i podnośniki oraz rozbudowana flota transportowa tj. ciągniki siodłowe, naczepy, wywrotki, wozidła, jak również pojazdy dla brygad wykonawczych i samochody osobowe dla kadry menadżerskiej.

EL-IN to także ponad 140 mln przychodu rocznego i 6 spółek powiązanych kapitałowo, ok. 5000 m2 powierzchni biurowych i magazynów oraz 7 ha działek.

Wysiłek włożony w wychowanie dzieci i przekazane przez ojca wartości, zaowocowały zbudowaniem zespołu odnoszącego sukcesy w działalności biznesowej.

Nagrody, wyróżnienia i certyfikaty


Prace zostały wykonane w terminie oczekiwanym przez inwestora, zgodnie z technologią, zasadami wiedzy i sztuki budowlanej oraz w zakresie określonym w zamówieniu. Przedsiębiorstwo „EL-IN” Sp. J. z nałożonych obowiązków wywiązało się w sposób prawidłowy i profesjonalny. Z uwagi na powyższe bez wahania możemy polecić Przedsiębiorstwo „EL-IN” Sp. J. jako wykonawcę gwarantującego wykonanie robót w sposób rzetelny, fachowy i odpowiedzialny.

Zakład Energetyczny Łódź-Teren S.A.

Roboty kontraktowe wykonane były w terminie oczekiwanym przez Zamawiającego, z należytą starannością, z zachowaniem obowiązujących norm i przepisów Prawa Budowlanego oraz Energetycznego. Fachowość, pełne własne uzbrojenie w niezbędne środki techniczne pozwoliło w pełni wykonać zadanie. Wzorowa współpraca wynikająca z procesów koordynacji robót jest godna polecenia do realizacji inwestycji w branży energetycznej dla innych inwestorów.

TCHAS Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Przedsiębiorstwo Kolejowych Robót Elektryfikacyjnych S.A. w Warszawie ma przyjemność rekomendować wszystkim inwestorom Przedsiębiorstwo „EL-IN” jako pewnego partnera przy realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych. Przedsiębiorstwo „EL-IN” posiada wysoko wyspecjalizowaną kadrę techniczną oraz niezbędny sprzęt, dzięki czemu roboty wykonane zostały bardzo dobrze i w terminie zgodnym z umową. Przedsiębiorstwo Kolejowych Robót Elektryfikacyjnych S.A. z pełną odpowiedzialnością może polecić Przedsiębiorstwo „EL-IN” jako bardzo solidnego wykonawcę.

Trakcja Polska- PKRE S.A.

Prace zostały wykonane terminowo, fachowo, z zachowaniem obowiązujących norm i przepisów oraz należytą starannością.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Roboty zostały wykonane w ustalonym terminie, fachowo, z zachowaniem obowiązujących norm i przepisów. Doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra gwarantują wykonawstwo robót na wysokim poziomie technicznym. Z uwagi na powyższe polecam Przedsiębiorstwo „EL-IN” innym inwestorom.

STRABAG Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo „EL-IN” posiada wysoko wyspecjalizowaną kadrę techniczną oraz niezbędny sprzęt, dzięki czemu roboty wykonane zostały bardzo dobrze i w terminie zgodnym z umową. Z uwagi na powyższe rekomendujemy Przedsiębiorstwo „EL-IN” innym inwestorom jako potencjalnego wykonawcę.

P.P.H.U. ”ELESTER-PKP” Sp. z o.o.

Roboty kontraktowe wykonane zostały w terminie przez nas oczekiwanym. Jakość robót, zaangażowanie i fachowość brygad budowlano-montażowych oraz kwalifikacje kadry kierowniczej ocenione zostały przez nas bardzo wysoko. Z uwagi na powyższe bez wahania możemy polecić Przedsiębiorstwo „EL-IN” jako wykonawcę gwarantującego wykonanie robót w sposób rzetelny, fachowy oraz w wymaganym terminie

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Pomimo, że prace prowadzone były na czynnych obiektach(rozdzielnie 110 kV) wszystkie roboty przewidziane do realizacji wykonane zostały profesjonalnie i w terminie przez nas oczekiwanym.

RWE

Roboty kontraktowe wykonane zostały w terminie przez nas oczekiwanym. Jakość robót, zaangażowanie i fachowość brygad budowlano-montażowych oraz kwalifikacje kadry kierowniczej ocenione zostały przez nas bardzo wysoko. Z uwagi na powyższe bez wahania możemy polecić Przedsiębiorstwo „EL-IN” jako wykonawcę gwarantującego wykonanie robót w sposób rzetelny, fachowy oraz w wymaganym terminie

„SELPOL” Spółka Akcyjna