Aktualnie w EL-IN

Dołącz do zespołu Przedsiębiorstwa EL-IN Sp. z o.o.-Zapraszamy!

23 lutego, 2018
  •  
  •  

Fundamentem działania naszej firmy jest sprawny zespół. Aby wzmacniać ten fundament poszukujemy osób zdeterminowanych do osiągania celów, wpisujących się w politykę i charakter  Przedsiębiorstwa „EL-IN” Sp. z o.o.

Firma zatrudnia ponad 200 wykwalifikowanych pracowników personelu stałego na bardzo zróżnicowanych stanowiskach

Pracownicy ELIN-u biorą udział w szkoleniach podwyższających kwalifikacje, a różnorodność realizowanych kontraktów wymaga, a jednocześnie zapewnia rozwój naszego personelu.

Kadrę firmy stanowią pracownicy z bogatym doświadczeniem, którzy gwarantują wysoką jakość świadczonych usług, a jednocześnie są wychowawcami dla energicznego i kreatywnego personelu z krótszym stażem. Dlatego

niezależnie od tego czy jesteś dopiero na początku swojej kariery, czy jesteś już doświadczonym specjalistą, w naszych spółkach (polskich i zagranicznych) możesz znaleźć wiele interesujących ofert pracy.

Obecnie do współpracy zapraszamy przede wszystkim:

  • kierowców samochodów (prawo jazy kat. C)
  • elektromonterów
  • energetyków Wysokich Napięć
  • operatorów koparek i koparkoładowarek

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na jednym z ww. stanowisk lub nie masz jeszcze wszystkich kwalifikacji, ale chcesz się rozwijać w branży energetycznej, budowlanej, kolejowej zapraszamy Cię do składania CV oraz na spotkanie do siedziby naszej firmy przy ul. Kościuszki 8 w Skierniewicach. Do zobaczenia!